| DonMoldo a întrebat:

Am un megane 3 și nu îmi merg senzorii nici pe spate, nici pe fata. Din bord i-am activat ăștia care aveți megane 3 știți la ce mă refer, trebuie activați din bord, nu are buton sau ceva dar tot nu merg.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Cheama un electrician auto, sa vada unde este intrerupta conexia sau de ce nu functioneaza, fiindca fara lumini de semnalizare nu ai voie sa circuli pe sosea, riscand amenda si ridicarea talonului masinii, ca sa nu mai pun riscul sa faci accidenete grave.