| Skylar a întrebat:

Am un opel vectra din 94' TD
Stie cumva cum resoftez ECU-ul sau sa il optimizez?

Răspuns Câştigător
regis
| regis a răspuns:

Nu poti sa resoftezi ECU pentru a-l optimiza. Poti sa ii reduci consumul, poti sa ii mai cresti puterea, poti sa imbunatatesti anumiti parametrii in detrimentul altora, dar crede-ma ca raportul optim a fost deja presetat din fabrica.

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

De ce nu apelezi la o firma care se ocupa cu asa ceva, este adevarat costa mult dar cred ca merita banii, in primul rand un soft original costa cateva mii de euro (2000-3000 mii) si in al doilea rand daca resoftezi cu o chinezarie poti sa iti lasi masina in parcare.pentru preturi uita-te pe site-ul asta are configurator www.dimsport.ro.la modelul tau cred ca se face din chip nu resoft, moelele dupa 2000 suporta resoftare pe ecu