| Bradateanu_Alina_1986 a întrebat:

As dori sa-mi cumpar o masina noua....imi puteti da niste sfaturi...,(mie imi place Ford Fiesta.dar am auzit ca are multe probleme chiar si noua.)

9 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Ia-ţi Fordul de 1L, e super tare şi consumă puţin.

| vlad93fcv a răspuns:

Cum a spus si suntserios, Ford-urile sunt masini excelente, fiabile si foarte moderne.Nu te mai lua dupa toti care spun ca sunt masini proaste, sunt masini excelente si corecte din pct de vedere calitativ.Iar Fiesta este o alegere excelenta pentru tine ca si fata, chiar si eu am vrut sa-mi cumpar un model din 2010 dar am revenit la un Ford Focus.Ai incredere si cumpara modelul, este excelent. Daca doresti detalii ma poti contacta prin pm happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ford este o masina foarte fiabila, plus ca fiesta e un model foarte vechi si au avut timp sa ii repare toate defectele majore.

pentru o fata merge perfect o fiesta, sau un opel corsa

| marcous a răspuns:

Fordul facut pentru Europa este cea mai proasta masina. Mai bine un Opel Corsa.

| tudorviorel a răspuns:

Eu am un fusion este construit pe platforma la fiesta.nu prea sint multumit.eu as opta acum pentri toyota iaris opel corsa ori ww polo

| florinlucian a răspuns:

Pentru tine fiind fata ti-as recomanda un vw up (model 2013) masina mica, consum mic fiabila cu aspect futuristic (in special stopurile din spate) spatioasa usor de condus si parcat happy (eu unul as cumpara un model)

| Maryan01 a răspuns:

Buna eu ti-as recomanda logan deoarece nu are probleme consuma putin si este frumoasa nu te-as indemna sa iti iei masini scumpe ca depinde de motor si ce consuma si peste un an s-ar putea sa zboare motorulwinkingpe soseawinking funda?

| scobyy a răspuns:

Fordurile nu sunt asa bune... Ia-ti un Audi, Bmw, Volkswagen, Mercedes-Benz.