| mistikk a întrebat:

Asi vrea si eu modele de numere la masina ceva mai interesant big grinadica ce combinatzie de litere s-ar potrivi cel mai bine la mercedes benz c classe 180 kompressor?:X:X

Răspuns Câştigător
| 1235678907452352 a răspuns:

Te lauzi ca ti-ai luat masina?:devil)
pai poate sa fie numele tau adica doar catefva initiale
daca ai familie sa fie initialele sotiei si a copilului
FAS, PAS.PSY.DUR,STFlaughing***
60lan - (golan)
. 80ule - (boule)
Ph03nix - (phoenix)
B16big - (bigbig)
CT-66-SIX
CT-69-REA
CT-69-PIS
CT-69-SXY
dar cel mai tare e
CT-87-SNK si pe locu 2
CT-97-GAD si pe locu 3
CT-26-ADY
BV 10NUT > ionut
BRB LOL sau DND

12 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

B 999 rom

identitate
| identitate a răspuns:

BOU sau VAK, dupa caz.winking
Al meu e nr. aleatoriu (la rand, mai exact) si toti ma intreaba ce inseamna!rolling on the floor
Imaginatia celor care simt nevoia sa-si puna numele pe o placuta de inmatriculare e foarte limitata, ca si a ta.Nu ai cum sa vii tu cu ceva nou. Ia-l normal si o sa starnesti multe curiozitati!winking

| Cromasston a răspuns:

PH 05 UGI cel mai tare numar

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Mbc, mbk, mks, mbs, etc.

| Ramona_5995 a răspuns:

B. 18. M. B. C
sau
B 18. M. B. K
sau
Numele tau [daca ai din 3 litere]
Sau

Numele sotiei, al copilului, si al tau [daca ai]
De ex:
Mihai Elena si Andrei ->MEA
Sau puii mei thinking Ce vrei tu!
Fundita?

| mistikk explică:

St fata nu z manelista si nu ma laud doar ca nu am idei straight facesi trebuie sa-mi inscriu masina

| mistikk explică:

Mg. mi se rupe de cum sunt considerati eu vreau sa imi inscriu masina si atat si nu vreau sa pun tot felul de litere pricepi si de aceea am intrebat am vrut sa vad si parerile altora

| andreeasim1 a răspuns:

WOW de la wooooow

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de cind numerele trebuie " asortate " la masina?
mai aveti idei de genul acesta?
Sinteti manelisti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama, doamne ce hal de intrebare-CRV, initialele cuiva.nu stiu cui-poate t-i se potriveste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"mistikk explică:
St fata nu z manelista si nu ma laud doar ca nu am idei straight facesi trebuie sa-mi inscriu masina "...
De ce nu pot crede? si de ce trebuie un anume numar? Crezi ca nr de la masina reprezinta ceva? In lumea oamenilor cu cap pe umeri, numerele preferentiale sint considerate topirlanisme!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" mistikk explică:
Mg. mi se rupe..."
Mai, daca tu vrei, sa-ti dea Dumnezeu ce-ti doresti!