| anonim_4396 a întrebat:

Ati văzut Duster ce părere aveti?

8 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Pacat ca au folosit numele prototipului. Nu a facut decat sa dezamageasca. Mie personal nu imi place, dar sunt curios cum va reactiona piata, de obicei clientul de SUV fiind opusul clientului de masina ieftina. Dar cum Romania este o piata care reactioneaza foarte ciudat, s-ar putea sa avem si o surpriza.

| iulian2260 a răspuns:

Arata bine; dar sunt curios ce poate. e totusi romanesc

| xuanbou a răspuns:

Kitch.

| alex:) a răspuns:

Este faina super pe langa mcv...

| myrazvy a răspuns:

E o masina foarte frumoasa, am pe fratele meu care lucreaza la proiectul duster-ului, la Dacia

| l0rre a răspuns:

Mi se pare o masina fr:X

| gingasull a răspuns:

O masina mult prea scumpa pentru multi dintre locuitorii acestei tari.

| blackknife a răspuns:

Este o masina frumoasa, masiva; dar motorizarile nu se ridica la pretentiile unei masini de tere adica ar trebui un motor mai mare si ceva cp in plus ca nu poti sa pui cel mai puternic motor 110cp; sper ca il vor lansa cu alte motorizari:X