| FurtunaDiesel a răspuns:

Depinde pentru ce o vrei. Daca vrei ceva de fite, de agatat si in care sa bagi cateva mii de euro in timp ia Audi. Daca vrei o masina puternica si buna dar pe care trebuie sa stii sa o conduci mai ales iarna avand tractiune spate alege BMW. Este si mult mai fiabil, si mai putin pretentios la intretinere, si mai rezistent, piese la acelasi pret dar mult mai rezistente si tot ce vrei. Eu as lua BMW acum este alegerea ta!

| mgtow a răspuns:

BMW 335 ofera mai multa fiabilitate din punctul meu de vedere atat timp cat ai grija de masina si nu o fortezi ca pe un ham iti va dura ani buni fara probleme mecanice.

Răspuns utilizator avertizat