| anonim_4396 a întrebat:

BMW E46 Coupe sau Mercedes w203 Sportcoupe?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

BMW E46 Coupe.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mercedesul, pentru ca e gandit.
BMW-urile sunt niste titireze. Super daca vrei sa te invarti, dar titirezul nu e masinuta.
Si la piese iesi mai bine, BMW iti usuca portofelul, in timp ce Mercedes are preturile pieselor asemanatoare cu unele masini non-premium.

| EneCristian a răspuns:

Eu unu prefer BMW pentru forma ( arata mai bine ca sportcoupe de la mercedes) iar aici depinde de ce cauti exact ca sunt modele amg dupa sport coupe care mananca mult dar au cai dar si bmw are acel tuning pe care il poti face.