| alex040599 a întrebat:

Acum 2 zile am observat ca butucul de la usa soferului incepuse sa mearga cam greu.Cred ca a fost fortata usa.Azi,ceva s-a rupt inauntru, iar cheia se invarte cu totul in gol.Masina este un Opel Corsa D cu inchidere centralizata, dar fara telecomanda.A ramas inchisa si atat... Exista vreo metoda de a intra in masina fara sa sparg vreun geam.Si ce piese trebuie schimbate?

1 răspuns:
| anonymous1sau1nu a răspuns:

Nu stiu sa-ti dau un raspuns la aceasta intrebare dar iti propun dupa ce o rezolvi sa-i pui inchidere prin telecomanda totusi ca poate ti se mai intampla