| SergiuNico a întrebat:

Buna all, vreau si eu un tutorial cum se schimba uleiul la Golf 4, vr cv de genul unei compunerii.sau chiar video.
Ps: Sper sa specifice si tipul de ulei care este folosit!

2 răspunsuri:
| andreeei a răspuns:

Castrol sau Aral norma 5w-40, Daca masina ta a mers bine cu vechiul ulei, iti recomand sa folosesti aceeasi marca.
Tutoriale nu sunt, fa o programare la service si invata de acolo, dupa care o sa-l schimbi singur. Bafta

| EmptyMind a răspuns:

Salut. Uita-te pe YOUTUBE. Gasesti tutoriale o gramada. Atat, sa stii engleza. happy
Bafta!