| berlin a întrebat:

Buna vreau si eu un tutorial video cum se schimba procesoru?

3 răspunsuri:
| krysstal a răspuns:

Mai bine te duci la un service, pentru ca ai nevoie de o past, si daca nu ai pasta se poate arde foarte repede procesorul

| DaniCJ a răspuns:

Oricum ai nevoie de pasta termica si daca nu ai mai facut asa ceva vreodata, nu iti recomand sa o faci singur, riscul sa strici ceva este mare. Cheama pe cineva care se pricepe.

| Rony2012 a răspuns:

Scrii pe youtube,, how to change the processor,, si exista acolo tutoriale.