| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Am aici o lista cu 7 motociclete.
Nu ma luati va rog cu raspunsuri total pe langa.
Vreau sa stiu,dupa voi,o recenzie.
Care e cea mai puternica si rapida?
Dar ca model, care va place cel mai mult?
Aici aveti lista:
1. Suzuki GSX-R1000R
2. Yamaha YZF-R1 2008
3. BMW S1000RR
4. Kawasaki Ninja 650 ABS 2021
5. Yamaha R6
6. Kawasaki Ninja 300
7. Kawasaki Z800

6 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Care e "cea mai puternica si cea mai rapida" se poate afla foarte usor citind specificatiile motocicletelor.

Iar ca sa-ti faca cineva o "recenzie" folositoare, ar fi trebuit ca acel cineva sa fi condus toate cele 7 modele. Cati oameni de aici crezi ca au facut asta?

| nuspuncinesunt2 a răspuns (pentru johnnny123):

Multumesc pentru un raspuns total pe langa.Nu imi esti de ajutor!

| johnnny123 a răspuns (pentru nuspuncinesunt2):

In ce sens este "total pe langa"?

1. Ti-am indicat EXACT unde poti sa afli raspunsul la intrebarea "care este cea mai puternica si cea mai rapida". Si anume in specificatiile fiecarei motociclete, pe care le poti gasi cu usurinta daca-ti dedici 5 minute.

2. Ti-am spus ca pentru a putea fi realizata o recenzie folositoare, trebuie ca cineva sa le fi condus pe toate. Cu ce te ajuta "recenziile" unor oameni care nu s-au urcat in viata lor pe motocicletele alea? De unde ar putea un om sa stie ca un Suzuki GSX-R1000R se comporta mai bine sau mai prost decat un Kawasaki Ninja 650 ABS 2021 daca nu a condus niciuna dintre ele?

Vezi tu, problema nu este ca raspunsul meu este total pe langa. Problema este ca tu esti total pe langa si nu intelegi absolut nimic.

In plus, ma indoiesc profund ca in urmatorii zece ani te vei urca pe o motocicleta, asa ca nu vad de ce te-ar interesa subiectul.

| wildthing a răspuns:

Nu stiu care e cea mai rapida, dar mie mi-ar placea BMW-ul ala, insa nici cu Suzuki-ul nu mi-ar fi rusine.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Pentru o prezentare detaliată și exactă cel mai sigur apelezi la un dealer de motociclete.De plăcut îmi plac toate modelele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce rapida si puternica? Esti sinucigas?