| AlexicăHD a întrebat:

Buna am bugeet de 4.000 euro pentru o masina + bani de inmatriculare big grin ce masina as putea sa imi iau in banii astia din germania sau olanda? EXCLUS BREK big grin FUNDA

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Ai sanse sa iti iei un Golf 4 in stare buna, sau un Ford Focus, chiar un Pasat cu mai multi km dar inca utilizabil fara sa bagi bani, sau sa ceara segmentare prea curand!

| Blagandrey a răspuns:

Salut! daca vrei masina din Germania ai putea incerca pe situl asta " auto.de " si vezi acolo ce masina doresti. Multa bafta.

| gmdani a răspuns:

Cu 4000 de euro poti sa-ti iei o un ford focus ceva