| bogz a întrebat:

Stie cineva daca se merita sa iau acum un vw t4 din germania, pentru ca am auzit ca e o problema mare cu taxa, are motor de 2.5 si daca are locuri am auzit ca e vreo 4.000 euro taxa. Ce as putea sa fac, imi spune cineva cum e cu taxa?

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

In primul rand nu se mai merita sa iei nici o masina din afara la cat s-a facut taxa si cat dai pe vama si adus si cat s-au ieftinit cu criza si etc. mai bine iesi daca o cumperi din Romania cu mult! Daca totusi esti interesat de taxa uite aici un calculator http://www.autobizz.ro/taxa-inmatriculare.php completezi datele si iti spune cat te costa!