| Wiking5 a întrebat:

am o masina seat toledo model 2001 si de cand l-am cumparat inchidera centralizata inchide usile de la max 3 metri trebe sa fiu foarte aproape de masina ca sa- l pot deschide sau inchide, bateria am schimbat la cheie dar tat asa merge aveti ceva ideie ce as putea sa fac sa pot inchide sau deschide si de la distante mai mari 10-12 m? Are oare rup cv fir de la antena? (De schimbat nu vreau sa schimb sistemul de inchidere )

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Telecomanda e "defecta", trebuie inlocuita, sau ai pute incerca sa prelungesti antena, stiu ca era posibil pentru passat b5, dar pentru seat nu stiu cum se face, incearca sa cauti pe forumuri dedicate.