| LariiThau a întrebat:

As dori sa cumpar o masina. Care este cea mai buna? big grin Dau funda. :*

9 răspunsuri:
| MaxiValau a răspuns:

De ce suma de bani dispui? Noua sau sh?

| Postoo a răspuns:

Eu nu-ti recomand wolswangen pentru ca sunt foarte scumpe piesele. De preferat un Audi, sunt si modele de Opel frumoase, Ford.

| GreatScott a răspuns:

Eu zic sa iti iei un Cadillac Escalade daca nu ai mentionat pretul probabil esti miliardarlaughing

| Antichrist a răspuns:

Cea de spalat vase

| EmaS a răspuns:

Wolsvagen pasat 1, 9.

| imale a răspuns:

Eu zic ca.o masina cat de cat convenabila si buna ar fi ceva wolkswagen sau audi, mai merge si ford dar la ford ai grija sa NU fie motorizare TDCI, ca nu sunt bune ...is cu injectoare electronice si se defecteaza.si costa mult happy

| VL4DST3R a răspuns:

De preferabil una cu 4 roti big grin Funda!

| liviufirst a răspuns:

Cea care ti-o permiti. Bafta la cumparat si apoi drum intins.

| DuMys05 a răspuns:

Cu 4 roti si cea mai buna un mercedes nou