| RRazvan a întrebat:

as vrea sa stiu merita sa merg la liceul auto-mecanic din Deva, va rog! oare merita?

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Daca te ti de treaba merge sa te duci la absolut orice liceu si poti invata si acasa mecanica din liceu daca vrei si sa faci altceva in liceu, este strict alegerea ta dar la nivelul de licee auto din Romania nu faci mare lucru!

| MaxiValau a răspuns (pentru FurtunaDiesel):

Vad ca nu ai rezistat prea mult fara TPU laughing

| FurtunaDiesel a răspuns (pentru MaxiValau):

Ti se pare ca e asa irezistibil? Mi s-a facut dor de niste idioti doar (A se citii UNII administratori)!

3 răspunsuri:
| RRazvan explică:

Mz de ajutor