| Madiii12 a întrebat:

azi trebuia sa dau examenul auto(orasul mai precis) numai ca nu am avut masina pe care sa sustin examenul.instructorul nu mi-a dat-o pe a lui pe motiv ca ma descurc foarte rau si as putea sa ii avariez masina.bineinteles ca mi-a spus de abia dupa ce mi-am mai laut 2 sedinte d conducere in plus.astfel ca m-am trezit vineri seara dupa ce am terminat sedinta ca nu am pe ce sa dau examenul.indrumati-ma voi ce sa fac in continuare.d unde sa fac rost d masina pentru examen? cati bani trebuie sa platesc pentru ea? trebuie sa dau iar sala si sa platesc taxa aia de 5 lei din nou? la cat timp ma reprogrameaza pentru oras in caz d neprezentare? ajutati-ma, va rog! dau fundahappy

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca faci cu un instructor autorizat iti vine masina cu care ai dat orele, daca esti cu o masina normala fara dubla comanda nici politaiul nu te examineaza si in plus poti sa faci o reclamatie la directia de trafic si regim permise pentru neglijenta instructorului pe motiv ca nu ti-a lasat masina care trebuia sa dai orele de conducere cand trebuia.

| jumbobadboy a răspuns:

Verisorul meu a dat de carnet, masina de examen este una speciala nu este masina instructorului stai calm este o masina pe care scrie EXAMEN. Sper ca ti-am fost de ajutor.(funda)

| Madiii12 explică:

Nu e vb d masina lui personala ci de masina pe care am facut scoala.nu a vrut sa mi-o dea