| anonim_4396 a întrebat:

Daca nu m-am prezentat la examen auto in cat timp ma reprogrameaza?

4 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Trebuie sa va deplasati unde ati depus dosarul, si sa solicitati o noua reprogramare, dar in cel mai scurt timp.Si in maxim o luna de zile puteti sa va prezentati laexamenul auto.Mult succes!

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

La mine in oras trebuie sa te programezi singur. Din cate stiam scoala te reprogrameaza automat dupa o luna... Iar. daca ai luat sala si mai ai de dat doar traseul poti sa-l dai oricand (de la a doua zi pana inainte sa-ti expire scoala) iar daca ai de dat si sala si traseul trebuie sa treaca cel putin 14 zile de la ultima prezentare. Succes!

| DoomNEzeu a răspuns:

O saptamana sau o luna nu mai stiu sigur. sper ca te-am ajutat

| Livianananana a răspuns:

Da. nu este o problema. doar ai dat bani nu e ca la bac.