| ana_9377 a întrebat:

Buna!
Cam cat m-ar costa sa inmatriculez o masina in Romania?

Masina:Opel astra,Fabricat in 1998, motor de 1, 7 dizel, non euro.

9 răspunsuri:
| FPI a răspuns:

Mai fetito trebuie sa mai cresti putinwinking si 1.7 Diesel nu dizel de la Opel in "98 sunt Euro 2 si taxa ii 1500 euro aprox.

| IMC90 a răspuns:

Mult

| YONTU a răspuns:

Mult! De unde sa stie niste adolescenti cat costa inmatricularea unei masini? Intreaba-ti prietenii care au masini!

| ana_9377 explică (pentru YONTU):

Draga Ionut, pe acest site nu sunt doar adolescenti...si pot pune ce intrebare vreau.

| CkEuforia a răspuns:

Parca vreo 10 milioane daca nu vrei personalizat

| mary2020 a răspuns:

Pai din ce tara este?
si daca ar fi euro 4 tear ajunge pe la 20 de mil aproximativ

| Streekz a răspuns (pentru mary2020):

A zis fata clar ca e non-euro

| Streekz a răspuns:

Te sfatuiesc sa folosesti acest site, http://www.autobizz.ro/taxa-inmatriculare.php

nu e usor sa calculezi taxa doar cu detaliile care ni le-ai dat tu, asa ca uita-te pe talon si foloseste acel generator... sper ca am ajutat

| andrey_3396 a răspuns:

Cine ma poate lamuri si pe mine cat costa sa inmatriculez o alfa romeo 1. 9jtd din 2000