| claudian97 a întrebat:

care ma poate ajuta si pe mine sa vand o masina dau funda+vot, despre aceasta masina e vorba ...http://www.auto.ro/hyundai-coupe/1484079.html

Răspuns Câştigător
| あなたの上司 a răspuns:

Cel mai bine se vinde (clasament):
1. auto (pe care ai pus deja)
2.tocmai.ro
3.automarket.ro
4.bestauto.ro
Sfatul meu este sa o pui pe mai multe site-uri. Se vindea mai bine daca era si inmatriculata... straight face

1 răspuns:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Incearca pe mobile.ro, autovit.ro, okazii.ro, mercador, auto si alte site-uri auto sau in targurile de specialitate pentru ca aici nu vei avea nici o sansa dar oricum iti va fi foarte greu sa o vinzi... este o masina care consuma destul de mult si pe foamea asta nu prea se mai cauta coupe-urile, s-a cam dus era fitelor ca sa o poti vinde usor. Oricum succes!