| iGoxi a întrebat:

Bună! Ce navigație aftermarket imi recomandați pentru un Audi a4 b7? Ceva din România, nu aliexpress

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Intra pe eMAG si vezi review-uri.
Sunt de acord cu cel de mai sus, marfa romaneasca e in principal aceeasi cu cea de pe aliexpress, doar ca mai platesti un adaos cuiva.
De pe Aliexpress gasesti livrari din depozite europene (Germania, Cehia, Polonia), care vin prin DHL in 4-5 zile lucratoare. Mai repede decat ti-l livreaza unele firme romanesti.

| relian a răspuns:

Iti recomand una din America, dar care functioneaza pe masina ta, pe exact butoanele de la masina ta.Este aici o firma care face chstii de genul asta,GPS,Camera spate si nu mai stiu ce mai fac aia, la astea ma uitai si de aia stiu.
Is scumpe, dar nu mai ascumpe decat cele puse de fabrica. Daca esti curios iti pot da linkul si vezi si tu ce fac aia, ce pun, cit costa.

| Brizbriz a răspuns:

Defineste "aftermarket" tongue

| saftaiiustin a răspuns:

Ce gasesti in Romania tot de pe Aliexpress sunt luate doar vandute mai scump, nu cred ca se fabrica asa ceva la noi.

Depinde de bugetul tau, am vazut ca sunt intre 900 si 2500 lei pe B7. Cu cat are mai multi rami, un procesor mai bun si un android mai de actualitate cu atat iti va merge mai fluent si fara lag.

Cauta pe cineva care pune asa ceva daca nu ti-o montezi tu singur si spune-i sa-ti arate mai multe modele sa vezi care-ti place cum se misca.