| F1or1n a întrebat:

Buna, ce scoala(Iasi) recomandati pentru motocicleta, categoria A, pentru incepator real, care niciodata nu a urcat pe motocicletă.
Mersi

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Iti recomand prima data sa inveti mersul sigur pe BICICLETA (inclusiv pe teren accidentat, drumuri de pamant, aratura).

| 1234568807 a răspuns:

Exista si scoli de motociclete pentru cei care au mai conduc motociclete? eu stiu ca pentru asta e scoala, sa te invete

| MotoBlitz a răspuns:

Școala de șoferi

| F1or1n explică (pentru MotoBlitz):

Wow, nu știam.
Intrebarea era ce scoala recomandați. Concreta

| MotoBlitz a răspuns (pentru F1or1n):

Din întrebare reiese ce școală recomand pentru motocicletă, nu pentru tine. Nu vreau să fiu rău, dar trebuie să realizezi că exprimarea ta în limba maternă nu poate fi altcumva decât fluentă. Oricum, nu contează dacă ai sau nu experiență, eu am dat la 16 ani fără să știu cum se schimbă treptele de viteză, dar am învățat din mers. Dacă am reușit eu la 16 ani, tu nu ai de ce să nu poți. Mult succes și sper să ne vedem în trafic! happy

| F1or1n explică (pentru MotoBlitz):

Mersi