| nikoleta93 a întrebat:

BUNA:* cine stie cam cat costa sa fac sa nu se mai intinda 2-3 crapaturi de la parbriz de golf 4

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

200 - 300 ron aproximativ, dacas-au extins mult crapaturile si nu se pot repara vei fi nevoita sa platesti un nou parbriz. Montajul cu parbrizul costa 500 ron in total.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu am dat 10 vara trecuta, pentru o crapatura cam de 20 cm. A gaurit-o in cateva puncte, si a adaugat o solutie asemanatoare cu super glue-ul, menita sa matuiasca crapatura, sa nu mai luceasca. Crapatura n-a mai inaintat, iar daca nu stiai unde sa te uiti, nici macar nu se mai observa. Am facut-o la o firma de parbrize in Suceava, si a durat cam 10 minute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O ciobitura simpla costa 40 ron (TVA inclus)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un parbriz nou il gasesti cam la 300 ron cu montaj.
Orice politist iti poate lua talonul pentru o fisura.