| st3fDub a întrebat:

Cine stie cam cat ar costa un Volkswagen golf 5gti second? Cu tot cu taxe...

Răspuns Câştigător
| smecherulxxl5 a răspuns:

2.000-3.000 poate 4.000 de euro|asa ar fi unul nefolosit|second hand ar fi cam vreo 2.500 euro

| st3fDub explică (pentru smecherulxxl5):

Mda...depinde si anul' de fabricatie acum... oricum mersi pentru raspuns, cam atat speram si eu sa fie.

| smecherulxxl5 a răspuns (pentru st3fDub):

Daca imi dai si mie o funda nu ma suparlaughing

| smecherulxxl5 a răspuns (pentru st3fDub):

Mersi

9 răspunsuri:
| puya07 a răspuns:

Golf 5 cu 3000 mii inscris? mai documenteazate putinwinkingapp daca iti iei golf te asteptam in golf clubwinking

| st3fDub explică (pentru puya07):

Da man,asta ma interesa,nu doar pretu' masinii, ci cat face cu totu'. Intelegi ce zic... daca stii, spune-mi big grin

| puya07 a răspuns:

Preturile la mana a 2 incep cam de la vreo 7500 dar e mai varza una buna ajunge cam pe la 9000euro

| st3fDub explică (pentru puya07):

Mersiiiii happy.Ti-as da funda, da' nu mai am cum... oricum imi depaseste cu ceva bugetu', dar sunt sigur ca merita.

| puya07 a răspuns (pentru st3fDub):

Ma adaugi pe fb si iti recomand eu cate ceva...si te asteptam in golf club numele meu pe fb e balaban iustian

| puya07 a răspuns:

Si pretu urca depinde de an de obicei ajunge pana la 11000 simpla cu modificari urca