| crzmax72 a întrebat:

Buna dimineata TPU!
Am si eu o problema la masina, si mai exact se aude un scartait la roata din spate pe dreapta, dar se aude doar in curbe, pana acum nu am avut problema asta.

5 răspunsuri:
| Baddboy a răspuns:

Rulment posibil

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Si ce ai vrea, sa ma bag sub masina mea, sa-ti spun ce are a ta?
Nici nu ai zis ce "masina" ai, poate vorbesti de vreun autobuz pe perne de aer.

| Țoglă a răspuns:

Un braț de suspensie o fi cedat. Mergi la servis că nu e scump.

| IonutCG90 a răspuns:

Buna ziua, sfatul meu initial e s-o duci la un service. Am avut pe cineva foarte apropiat acum 2 ani in accident pentru ceva asemanator. Practic era caldura mare, rotile cam desfumflate si alti cativa factori, nu cred ca te costa mult deloc, si nu platesti in fiecare zi... Sper ca ti-am fost de folos cat de cat.