| Sirbu_Andrei_1998 a întrebat:

imi puteti spune ce acte sunt necesare pentru obtinerea de atestate- transport marfa, agabaritice si transport persoane?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Permisu C minim scos, buletinul, taxa de inscriere care tio zic ei si la agabaritic mi se pare ca ai nevoie de 21 de ani. Oricum pierzi bani de pomana ca nu te lasa nimeni sa duci gabarit depasit fara vechime dar nici un autotren pentru ca eu stiu ce mamaliga sant patronii ca nu inteleg deloc sa ia incepatori altfel cand mor toti experimentatii lor ce vor face... la voi ajung iar.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Scoala sau curs, sa ai categoriile b, c, d, e si fisa medicala