| mgtow a întrebat:

Imi da cineva examene de atestate pentru transport marfa si persoane? Dar sa vina tip examen ca cele de pe drpciv, odata mi-a lasat cineva un site dar vin la gramada si eu vreau sa le fac ca si cum as da examenul, e diferenta pentru ca multi soferi mi-au zis ca e floare la ureche.

2 răspunsuri:
| SoulReaver a răspuns:

Pai ca sa fi sigur poti merge la o scoala de soferi sa te interesezi. Ei sigur stiu cine face. Sau poate fac chiar ei.

| mgtow explică (pentru SoulReaver):

Pana atunci as vrea sa mai fac acasa de aia zic, mai am D si dupa aia vin atestatele.