| alejinxique a întrebat:

Buna!
In legatura cu difuzoarele din spate pentru masina exista vreo modalitate care sa nu implice gaurirea (pentru ca numai asa parintii mei sunt de acord)? Nu ma prea pricep la masini. Masina este o Skoda Fabia Sedan. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca exista. In mod normal, polita din spate este de rezistenta si nu ar trebui decupata, chiar daca altii asa fac.
Exista difuzoare auto cu incinta pentru montal PE polita ( adolf )

| NoKidding a răspuns:

Fara sa dai gauri? N'ai cum... ce faci, le lipesti cu poxipol sa nu fuga cand iei o curba? si ma rog, ce se intampla daca dai niste gauri? oricum ele nu se vad... fa'i pe parinti tai sa inteleaga.