| Gheorghe_Bianca_2001 a întrebat:

Buna. M-am programat acum ceva timp pe 8 Noiembrie pentru inscriere dosar la DRCPIV, am primit mail de confirmare totul ok si dupa mi-am schimbat programarea, am pus-o pe 14 Noiembrie, doar ca acum nu am primit niciun mail de confirmare. Oare tot s-a facut? Are cineva idee va rog?

6 răspunsuri:
| cruceLaGatDunhillLaBot a răspuns:

Pai de ce te joci cu programarile institutiilor publice, acum trebuie sa te duci maine pentru ca exista riscul ca reprogramarea ta sa nu fi fost validata de sistem

| ClaRa91 a răspuns:

Iti dau un pont. Poti merge acolo si fara programare. Iti iei bon direct si mergi la ghiseile fara programare care de regula sunt mai multe decat alea cu programare.

| Naavin a răspuns:

De ce nu te-a programat instructorul? Inca sa te programezi singura si sa iti depui singura dosarul nu am mai auzit...

| Dani2345678 a răspuns (pentru Naavin):

Nici eu nu am auzit sa te programeze instructorul. Sau sa iti depuna instructorul dosarul. Poza pentru permis cine o face? Instructorul?

| Naavin a răspuns (pentru Dani2345678):

La mine in judet, adica in Satu Mare, poza se face in ziua in care dai sala. Tot atunci duci si dosarul, iar poza se ataseaza acestuia. Programarea la sala o face instructorul, dosarul il face tot inatructorul.

| Dani2345678 a răspuns:

Ai anulat prima programare inainte sa o faci pe a doua?