| anonim_4396 a întrebat:

Meam luat un golf 4 1.6 benzina merge foarte bine dar la un moment dat nu mai functeoneaza clima nici rece nici calda nici nu se mai aprind luminele de la butoane se aprinde doar cel cu o sageta la rotund am verificat sigurantele de la tablou si sunt bune

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Are AC? mergi la un service specializat pe aere conditionate auto, chiar daca nu ai AC ei vor sti ce sa faca. Pot fi multe chestii de la lipsa freon pana la etanseitate, ori compresor ori multe alte echipamente. NU se poate sti fara proba.

Răspuns utilizator avertizat