| sergiu131313 a întrebat:

Pot sa fac un dvd cu harta romaniei pentru navigatia la masina? tin sa precizez ca am audi navigation plus......si daca se poate de unde sa descarc harta?

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Daca te referi la RNS-E, da, poti face un DVD cu harta romaniei.
Dar, exista o problema, iti trebuie dvd double layer, si prin urmare si o unitate care suporta scrierea DL.
Acum, problema e ca, desi ai acestea, e posibil sa nu-ti reuseasca din prima.
Eu personal am stricat doua dvd-uri si tot nu am reusit sa fac dvd-ul, pur si simplu nu mi-l citeste, si nici nu am mai incercat.
Si crede-ma un dvd e cam 10 lei, in timp ce pe net gasesti dvd cu harta Romaniei cu 50 de lei, nu stiu daca merita chinul.
Hartile le gasesti pe net, eu nu mai am link-ul.