| Adam_8736 a întrebat:

Stie cineva cum se poate pune harta romaniei pe navigatia unei honda accord 2.2 model 2009?

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pe navigatia de la Honda Acord se poate pune harta Romaniei numai dupa laptop si cel mai bine ar fi sa te duci la reprezenta Honda sau la un dealer autorizat de ei, si daca nu la un service mare care sa ofere garantie pe ceea ce face fiindca daca te duci la un service care are o tona de CD-uri cu ce vrei tu sigur dupa 30 de zile nu va mai merge!

2 răspunsuri:
| Frankie a răspuns:

Da iti trebuie un cd...

| Adam_8736 explică:

De unde gasesc harti pentru navi ma refeream