| ionutzxz a întrebat:

Buna prieteni! Am un mondeo mk1. De ceva timp nu mai merge becul din dreapta de pe faza lunga! Masina mea e pe Bulgaria si trebuie sa fac RAR-ul deci trebuie sa inlocuiesc becul! Cum ajung la "becuri"? Trebuie data bara fata jos? Oricum recent mi-am schimbat bara faţă si nici cele de ceaţă nu merg! Dar mai intereseaza mai mult faza lunga acum! multumesc!

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca vrei sa mai si treci ITP-ul la RAR, du-te la service-uri.
Cu bara montata cu vecinu pe-o bere, la care ati uitat sa puneti mufele si acum se umplu de noroi si o sa dea la masa nu treci nici un ITP.