| Nero a întrebat:

recent mi-am luat permisul pentru categoria AM. As dori sa stiu daca exista pe piata in momentul de fata motociclete cu maxim 70 cc care sa nu aiba design de scooter sau moped in stil vechi (puch maxi). As prefera o motocicleta clasica cat de cat noua gen mobra sau cruiser. As dori niste nume/modele la un pret cat de cat rezonabil. Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cu categoria AM nu poti conduce legal motociclete de 70 cmc doar pe cele de pana la 50 cmc inclusiv.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce ai vrea una de 70cmc? ca nu o poti conduce cu AM

| Nero explică:

Nu asta era ideea -_-