| Vlad_Raicu_1996 a întrebat:

Se poate sa dau de permis auto cat. B daca am 7 clase? Stiu sa scriu corect, chiar mai bine decat altii care au 10 clase happy stiu sa citesc..nu am nicio problema gramaticala. Doar ca eram putin obraznic la scoala si asa am ramas repetent laughing Deci, se poate?

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

Nu exista vreo prevedere in lege care sa ateste ca ai nevoie de un nr. de clase deci poti sa dai linistit de carnet happy

2 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Da.

| Liviu a răspuns:

Din pacate, inca se poate laughing dar te apreciez ca esti 'modest 'laughing p.s o anunt pe 'veoreca' ca ii iei locu laughing in parlament, poate se sperie big grin si invata si ea laughing