| bununununu a întrebat:

Buna seara,am luat si eu permisul de curand,si as vrea sa-mi cumpar si eu o masina, am 19 ani, si nu stiu ca eu cam am vreo 400 de euro,si ori sa-mi iau ceva praf,inmatriculata, ori sa-mi iau ceva neinmatriculata.voi ce spuneti?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu 400 euro nu stiu ce sa iti zic...

| viotedy a răspuns:

Doar o dacie, la banii aia.pe ea inveti soferie ca se conduce mai greu.mai tarziu, iti iei altceva.

| trisoru a răspuns:

Nu neaparat praf, sa te tina 1 an pana ai ceva bani ca lumea, la ce sa iei neinmatriculata frate ca e mai mult de 400 euro inmatriculatu happy du-te in orasu tau si ia-ti din piata de masini, daca nu cauta pe bestauto.ro tocmai.ro P.S: eu zic sa astepti oleaca si sa iti iei un bmw, bafta

| GaByScream a răspuns:

Ia-ti ceva inmatriculat... ca inmatricularea iti ia cat dai pe masinalaughing)

| UzZy94 a răspuns:

Ceva inmatriculat mai ales ca esti la inceput pana inveti sa te feresti de curcanii, preferabil un Cielo sau golf 3 eu asa asi face in locul tau. Bafta funda?

| Mihaela99Miha a răspuns:

Inmatriculata. Poti sa iti iei un bmw de la bulgari ..ai mare grija. Sau cauta in targ. Sau pe autovit sau alte site-uri. ( le-a zis cineva ) Nu iti trebuie ceva fara putere..iti trebuie constiinta. Cred ca poti sa gasesti un bmw sau un golf 4, un seat ceva. La 400€ sa nu iti inchipui ca gasesti full option...o sa gasesti ceva mai chel dar daca e prima ta masina ..sunt sigura ca o sa ajungi sa o iubesti ..deci poti sa o modifici in timp si sa o faci super! Sper ca te-am ajutat. Bafta!

| viotedy a răspuns (pentru Mihaela99Miha):

Ce golf 4 gaseste la 400 E?

| Mihaela99Miha a răspuns (pentru viotedy):

La bulgari gasesti orice laughing