| adriangabor92 a întrebat:

Buna seara. Am schimbat semering planetara stanga, semering planetara dreapta, senzor presiune ulei nou cu garnitura noua, semering cutie viteze manuala, am pus ulei nou in cutia de viteze. De ce tot se prelinge putin ulei pe dedesubt seara si dimineata ( ca un fel de transpuratie)? Ce mai trebuie sa schimb ca sa rezolv definitiv problema la skoda fabia 1.4 mpi benzina 2002?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sigur e din cutie?
Nu am vazut nici o Fabia cu motorul uscat, toate sunt pline de ulei, dar de obicei il scapa pe sus, pe la capacul de plastic al motorului.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat