| musli a întrebat:

Am si eu o intebare: cum se monteaza un suport auto pentru gps&telefon pe parbrizul masinii. De multe ori de la caldura sau de la soare suportul se dezlipeste si cade. Cv sfaturi?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ia una mai de calitate

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Dai o limba ventuzei, si o indesi bine big grin
Daca tot cade, inseamna ca e de proasta calitate si nu ai ce-i face.

| Adikis a răspuns:

Eu l-am umezit putin al meu. Asa am procedat si cu semnele de incepator cu care nu am avut probleme un an de zile si nici cu gps ul nu am avut happy. Ma refar sa umezesti foarte putin partea care vine in contact cu parbrizul inainte de aplicare