| liviunm a întrebat:

Buna seara, am si eu o problemă, am o skoda fabia 1 din 2002 si nu mai merge becul de pozitie pe partea stanga spate. Vreau sa precizez ca pe acelasi bec am si ceata. E bec cu doua filamente, pe partea dreapta merge si ceata si pozitia, pe partea stanga merge numai ceata, pozitia nu functioneaza.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Duo la servis.

| Berki_Marcel_1975 a răspuns:

Am o Skoda fabia2006 nu mi se mai aprinde pozitia stânga am schimbat bec, dulie tot nu merge. Vă mulțumesc