| Daniel9x a întrebat:

Buna seara! As dori si eu sa stiu daca exista posibilitatea de a monta pat in cabina unui camion Iveco Stralis 420 din 2007? Acesta nu este prevazut in momentul de fata cu aceasta dotare si as dori sa stiu daca as putea face aceasta modificare.
Multumesc!
Dau funda!

Răspuns Câştigător
| arcipade a răspuns:

Se poate monta linistit, doar trebuie sa gasesti pe cineva care o face cum trebuie sau chiar tu poti sa o faci daca gasesti tot ce ai nevoie.

2 răspunsuri:
| trophin a răspuns:

Acum trei ore e seara la tine?

| Daniel9x explică (pentru trophin):

Când am pus eu întrebarea era seara, nu știam ca se aprobă așa greu.