| BMA a întrebat:

stie cineva cand e targul auto la brasov, si unde mai precis?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Din cate stiu eu e un talcioc cand mergi spre Tarlungeni, intri in Sacele si inainte sa ajungi in precizia e un drum care te duce spre intorsura Buzaului, o iei pe acolo si se vede de pe drum masiniile numai ca nu mai stiu ora si ziua cand va fi evenimentul.

| astra a răspuns:

La tarlungeni cum a zis si agentul 47 este intr-adevar un targ cam prin zona mentionata de el, este in fiecare sambata si duminica de pe la ora 9 pana pe la 12. Dar mai este unul numit talciok la iesirea spre sibiu cum urci podul spre ghimbav, te uiti in partea dreapata si acolo vei vedea masinile, sunt o multime, acesta este deschis zilnic, dar nu stiu orarul.