| 70gabriela70 a întrebat:

Știe cineva un site de unde pot comanda o macheta de Daewoo Tico alb? Am cautat și am găsit putine site-uri care aveau Tico dar era roșu. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Il duci pe acest tico rosu la vopsitorie si il faci alb, chiar de e macheta cred ca merge vopsit happy

| 70gabriela70 explică (pentru Simpatic):

Ar fi o idee. Voiam sa îl fac cadou peste câteva zile și nu cred că as fi avut timp.

| 70gabriela70 explică (pentru Simpatic):

L-am vopsit eu laughing Nu a iesit extraordinar, dar persoana a fost super incantata.

| Simpatic a răspuns (pentru 70gabriela70):

Bravo esti o fata priceputawinking