| Bogdan_9316 a întrebat:

Am o intrebare despre masini... De unde au unii oameni bani de bmw x6? bineinteles ca din munca cinstita cu siguranta nu!. Am vazut si fete care au 18 - 19 ani si ele umbla in bmw x6 si conduce. Sa fim seriosi atatia bani.
Funda!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Din banii de prostitutie sau vanzari droguri isi permit, altii mai fac un credit prin strainatate sa isi ia un bmw ca la un salariu de Romania de abia poti sa iti cumperi o locuinta la anl laughing

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Opa un subiect delicat, pai e lesne inteles ce fac acesti oameni care intr-o tara in care nimeni numai munceste toti au masini.
Ca o aluzie, spunea un om fiecare face ce stie cu gura.
ca o completare la ce au spui ceilalti mai aduc faptul ca fetele alea ori au de la parinti ori de la sponsori ori gasesc mosi cu multi bani si se vand acestora...bai eu zic sa fim sanatosi si demni, am avut cateva masini cu mult peste bmwurile acestea cumpara la mana a 15 si chiar nu am facut compromisuri de niciun fel, asa ca capul sus e mai important decat barna in pamant si condusul unei masini nemtesti.

| OldSoul a răspuns:

Pai mai mult sau mai putin toti muncesc pentru acel X6, dar fiecare munceste diferit, daca un om munceste corect, o sa ajunga sa sil permita peste ani buni cand nu va mai fii la moda, daca munceste mai putin "legal" sil va permite destul de repede, pana si acele fete care il conduc la 18-19 ani muncesc si ele in felul for, fie "muncesc" sa agate un baiat cu bani fie sa isi convinga parinti sa le dea asa ceva.

| ThCCC a răspuns:

Cunosc multe persoane care au masini scumpe si muncesc pentru ele, fetele alea cred ca le primesc de la parinti sau de la baieti.