| Costy96 a întrebat:

Am o intrebare scuterele pegasso sunt chinezesti daca se poate mai multe explicatii (funda!)

4 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

De google ai auzit? straight face

| dru1darius a răspuns:

Da sunt chinezesti, aceste scutere au un pret foarte mic de achizitie (de noi), fata de un scuter de calitate, un china il poti cumpara cu 3. 000lei pe cand un scuter de calitate (yamaha, aprilia, gilera, etc.) costa 9. 000ron

| Costy96 explică (pentru dru1darius):

Nu este chinezesc am un cunosc pe cineva care lucreaza acolo si sunt importate din Spania

| dru1darius a răspuns (pentru Costy96):

Si din Spania sunt importate iar din china