| anonim890 a întrebat:

Am o skoda fabia MPI anul 2000 mi se aprinde volanul in bord si imi flameaza luminile,am schimbat releu si tot la fel,am schimbat pompa servo-directie si tot la fel imi flameaza, un prieten de la reprezentanta Fiat imi spune ca este senzorul volan.Am verificat legaturile baterie, caroserie sa nu aiba coroziuni, si tot la fel.Numai stiu ce sa fac! Dati-mi idei urgent!

3 răspunsuri:
| Florian20405 a răspuns:

Nu este o problema grava stai linistit.Cel mai bine dai 50 de ron si o bagi pe tester (se uita in computeru de bord cineva cu laptopu). Bafta si multi km fara incidente, LA MAI MULTI KM! big grin

| Andydaniel96 a răspuns:

Iti dau eu o idee
iti trebuie un laptop si cateva ore big grin
aceas problema a avut-o tata cu un scaun :S add radio_free_style96@yahoo.com

| anonim890 explică:

Am bagat-o si pe tester! si tot la fel!