| CasaFostar a întrebat:

Buna TPU... As dori sa cumpar un tractor Same Centauro 70 cp
, dar nu stiu daca este bun daca piesele sunt scumpe.
Spuneti-mi si mie daca este bun sau nu.

1 răspuns:
| 95marius007 a răspuns:

Pai samele ii cu racire pe aer si daca il soliciti prea tare si se incalzeste excesiv se opreste (unele au senzor de temperatura, daca ala nu are nu stiu) sa ai grija cum lucri cu el.
Stiu ca ii tare, ii robust, depinde la ce il folosesti si am un vecin care are unul si il foloseste la padure si nu stiu ce a facut da i-a rupt priza de putere si nu am mai gasit alte numai prin comanda, zice el, si a zis ca dureaza cateva sptamani. El nu a vrut sa stea atat dupa ea si a mers dupa ea in Italia si acolo l-a costat 100 de euro
Nu vreau sa te descurajez faci cum vrei tu