| Lucian_5921 a întrebat:

ce ziceti de aceasta masina? ia mult la consum? ce parere aveti? merita > 6500e? vot si funda. va multumesc mult!

http://www.schadeautos.nl/auto.php?id=525303&from=

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pretul e urias, consumul te rupe, intretinere este uriasa... nu te sfatuiesc sa iei asa ceva + imatricularea inca vreo 2000 de euro... nu faci nici o afacere!

2 răspunsuri:
| jony a răspuns:

Scump domne scump! Dincolo era mai ieftin rolling on the floorIa-ti una cu 2500 de euro si de restul cumparati jointuri rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Consuma de te rupe