| Luci88 a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta masina:?

http://www.schadeautos.nl/auto.php?id=581875&from=

Mercedes Vito 108 CDI
Diesel
AN 2000
luna 02
kilometraj 241031
manual
capacitate clindrica 2148
60 kw
3.000 Euro
Tara Olanda
merita banii? cat m-ar costa de inmatriculat pe Romania?
vreau sa o inmatriculez pentru carat marfa nu persoane.
ajutati-ma, Dau Funda!

Răspuns Câştigător
| IonutSavu97 a răspuns:

Asculta-ma foarte bine
tata are o masina de asta dar este fabricata in Spania si este foarte puturoasa a avut mari probleme cu ea o electrovalva si cu egereu-l dar daca masina merge foarte bine si este ca noua este mai buna ca o masina 4x4 este mai stabila

2 răspunsuri:
| ashta a răspuns:

Pare destul de buna. anul e bun km sunt cam multi si pretul e cam mic.dar nu lua asta in considerare pentru ca oricum o sa dai o caruta de bani la imatriculat. dar nu-ti fa griji.am auyzit k poti da statul in judecata si iti dau ei jum din bani.deci daca imatriculatul te bajunge cam 2000- 1500(aproape cat jum din masina) in final te costa cam 750-100 eoro

| Misoaga_Ioan_1994 a răspuns:

4000 de euro e numai taxa! Trage tu concluzia daca se merita! eu nu cred ca merita! ia-ti o duba inmatriculata in Romania daca gasesti!