| fearlessss a întrebat:

Daca cineva are cauciucul spart la masina cat il costa sa puna altul?(aproximativ) Fundaa

Răspuns Câştigător
| Anonim0100 a răspuns:

Buna. 20 de lei depinde de cauciuc si de om.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce inseamna spart... daca e doar o intepatura se vulcanizeaza, daca e taietura / explozie trebuie schimbat. un cauciuc nou variaza intre 120ron si 1000 ron depinde de model, de marime, de firma samd

| Lynnfield a răspuns:

E ca şi cum ai întreba, dacă cineva a rămas fără benzină cat îl costă să cumpere altă masină, nu trebuie să cumpere alta şi nici cauciucul să îl schimbe!

| fearlessss explică (pentru Lynnfield):

Daca e spart logic ca trebuie schimbat.Am intrebat asta pentru ca cineva chiar a cumparat desi nu era nevoie, dar nu si-a dat seama ca era doar dezumflat si voiam sa stiu cat a dat.

| Lynnfield a răspuns (pentru fearlessss):

Logic este faptul că atunci cand un cauciuc este spart se desumflă, dar tot nu trebuie schimbat!