| BalasaOctav a întrebat:

in curand voi face 18 ani ( peste 2 luni) si vreau sa imi cumpar un motor.

As dori sa stiu ce motor imi recomandati pentru categoria A2. Nu ma intereseaza viteza. Am gasit un Yamaha YZF R125 pe la 1000 de euro ( acesta ar cam fi si bugetul meu).

Va rog sa ma ajutati cu un raspuns unde as putea sa gasesc o motocicleta cam la 1000 euro ( nu imi spuneti sit-urile, dati-mi un link), sau daca aveti voi de vanzare o Yamaha YZF R125 sa ma anuntati.

1 răspuns:
| AllCapone a răspuns:

Sallut,nu prea vei gasi raspuns aici. uita-te si uh pe site-uri gen autovit.